Kadetska Liga- Kolo bez iznenađenja

Nakon odigranog trećeg kola Kadetske lige Srbije, Crvena Zvezda i Partizan odvojili su se na tabeli sa maksimalnim brojem boodova.

Kao i u duelu omladinaca Partizan je savladao Čukarički sa 3-1 .Nakon korner prekida i dobrog skoka Kamenović je doveo crno-bele sa Banoovog brda u prednost,ali su Šehapi,Milosavljević i Ilić preokrenuli rezultat u korist domaćina.

foto_MarkoSpasojevic-Antić David (Čukarički) , Bojić Bojan (Partizan)

Real iz Niša ,golovima Dimitrijevića i Ristića,savladao je bez većih problema ekipu Moravca iz Mrštana.

Teleoptik i Spartak odigrali su ravnopravan meč bez golova.

foto_MarkoSpasojevic- Milojević Dušan (Spartak) Momčilović Miljan (Teleoptik)

U isto vreme na drugom delu Beograda, na Karaburmi odigran je meč sa mnogo više prilika i golova,ali takođe bez pobednika.

Milovanović je doveo OFK u prednost u trećem minutu,ali je već dva minuta kasnije bilo 1-1,Jagodina je izjednačila preko Milića. Maljković je nakon lepe akcije doneo prednost gostima,da bi Mrkela pred kraj utakmice poravnjao rezultat.

foto_MarkoSpasojevic- Milovanović Uroš (OFK Beograd)

Crvena Zvezda tek je u drugom poluvremenu probila “bunker” Novog Pazara. Svojim golovima Savić i Bosić doneli su treću pobedu crveno-belima.

foto_MarkoSpasojevic- CZ 2000

Novajlija u Kadetskoj ligi Srbije Kiker iz Kraljeva ,pobedio je Zemun sa 2-1. Strelci za domaću ekipu bili su Damnjanović iz jedanesterca i Denić ,a za goste Ilić.

Istim rezultatom Vojvodina je savladala na Novom Beogradu ekipu Studentskog grada. Zahvaljujući dvostrukom strelcu “rezervisti ” Viktoru Milovanoviću Novosađani su napravili preokret.

foto_MarkoSpasojevic-Viktor Milovanović (Vojvodina)

Meč sa najviše golova,čak šest, odigrali su Rad i Brodarac. Strelci za ekipu sa Banjice bili su Stojanović dva puta,a po jedan pogodak postigli su Radojičić,Babić i Savić. Najlepši gol na utakmici postigao je Luka Pavlović iz Brodarca, nakon fenomenalno izvedenog slobodnog udarca sa dvadeset metara.