BIZARNE SCENE: Murinjova ‘desna ruka’ izazvala totalni haos na utakmici Lige Evrope

Salvatore Foti, „desna ruka“ Žozea Murinja u Romi, zaradio je crveni karton u ravanš utakmici četvrtfinala Lige Evrope sa Fejnordom.

Foti je u 32. minutu dvoboja pokušao uzeti loptu iz ruku napadača gostiju Santija Himeneza, ali zakačio ga je po licu. Argentinac je pao i bacao se po terenu, pokrivajući lice rukama.

Frustriran takvom reakcijom bio je štoper Rome Diego Lorente, koji mu je nešto govorio dok je Himenez još ležao na terenu. Nedugo zatim usledio je totalni haos u koji su se umešali i ostali igrači Rome i Fejnorda te trenerska ekipa rimskog kluba.

Glavni sudija susreta Entoni Tajlor pokazao je Fotiju crveni karton. Prekid susreta trajao je otprilike tri minuta.

OVDE pogledaj haos koji je izazvao Murinjov pomoćnik.

Roma je na kraju slavila sa 4:1 nakon produžetka i tako nadoknadila 0:1 poraz iz prvog dvoboja u Roterdamu.