Borac slavio u posljednjoj provjeri u Antaliji

Nakon što je podmlađeni tim Borca jutros izborio remi sa ruskom Rodinom (1:1), prvotimci banjalučkog kluba odigrali su danas još jednu utakmicu. Protivnik je bila latvijska Auda, a Banjalučani su slavili sa 2:1. Golove za crveno-plave postigli su Darko Lazić i Alen Jurilj.

Crveno-plavi su poveli već u šestom minutu. Nakon centaršuta Nikole Ninkovića iz slobodnog udarca, loptu je u mrežu Letonaca pospremio Darko Lazić.

Ipak, do poluvremena Auda je uspjela stići do izjednačenja pa se na pauzu otišlo rezultatom 1:1.

Rezultat se nije mijenjao sve do 90. minuta, kada je Alen Jurilj fenomenalnim udarcem savladao golmana Aude i postavio konačnih 2:1.

Borac je utakmicu započeo u sastavu: Ćetković, Lagundžić, Lazić, Vojnović, Subić, Predragović, Piščević, Ninković, Cvijanović, Lukić, Jurilj

Podsjećamo, Borac je, osim današnjih, odigrao još dvije utakmice u Antaliji. U prvoj je poražen od moskovskog Dinama sa 3:2, dok je sa Vejleom odigrao neriješeno (0:0).

Što se tiče povratka kući, Banjalučani će u petak krenuti nazad ka Beogradu, a potom i Banjaluci.