DOMINANTNO DO TRIPLE KRUNE: Partizan u Novom Sadu postao šampion Srbije!

Odbojkaši Partizana novi su šampioni Srbije, nakon što su večeras u Novom Sadu i treći put uzastopno savladali Vojvodinu i tako sa maksimalnih 3-0 u pobedama završili finalnu seriju. Bili su bolji posle preokreta sa 3-1 u setovima (23:25, 25:18, 25:20 i 25:16).

Nakon što je Voša dobila prvi set, iako su crno-beli ozbiljno pripretili u završnici, gosti su zaigrali još bolje i izjednačili posle drugog seta u kom su vodili gotovo sve vreme i samo uvećavali prednost do kraja. Najviše se u ovom delu utakmice istakao švedski internacionalac Danijel Graveus, a i blok je bio na visini zadatka.

U trećem setu se posebno razigrao drugi Partizanov primač servisa Luka Tadić, dok je blok i dalje bio na visini zadatka i crno-beli su došli do preokreta i ostali na samo set do titule, a posao su završili u četvrtom setu koji su dobili veoma ubedljivo i nisu ostavili nikakvu šansu domaćinu za odbranu titule.

Tako će crno-beli posle 11 godina ponovo nastupati u Ligi šampiona.

dominantno do triple krune: partizan u novom sadu postao šampion srbije!