GOŠK slavio ubjedljivu pobjedu protiv Rudara

NK GOŠK Gabela je stigao do nove pobjede na domaćem terenu protiv ekipe FK Rudar Kakanj sa 4:0.

Ekipa Denisa Ćorića je odlično otvorila utakmicu sa pogotkom već u trećoj minuti utakmice, a strijelac je bio Nihad Šero.

Već u desetoj minuti utakmice opasan udarac Radulovića je izblokiran, a već tri minute kasnije pokušao je i Hasukić iz izgledne situacije, ali je ostalo 1:0.

Ipak, u 18. minuti utakmice Delibašić je po drugi put savladan, a ovoga puta strijelac je bio Nižić nakon asistencije Hasukića.

Do kraja prvog poluvremena pokušao je Hasukić, ali je udarac otišao pored gola u 28. minuti, te udarac Šere koji je ovoga puta pogodio stativu.

U drugom poluvremenu GOŠK je stigao do trećeg pogotka, a do zasluženog pogotka došao je odlično raspoloženi Hasukić koji je pogodio u 59. minuti utakmice.

Konačan rezultat utakmice postavio je rezervista Miličević koji je pogodio u 88. minuti utakmice i tako postavio konačnih 4:0.