Igman upisao minimalnu pobjedu protiv Veleža, Ramić presudio Rođenima

Fudbaleri Igmana danas su u sklopu prijateljskog susreta na Gradskom stadionu u Konjicu savladali Velež rezultatom 1:0.

Nakon pobjede protiv Posušja, koju je Igman ostvario prije nekoliko dana, klub iz Konjica je u duelu protiv Rođenih ostvario pobjedu, te su izabranici Husrefa Musemića pokazali da se ozbiljno radi na pripremama ove ekipe.

Iako u prvom poluvremenu nije bilo golova, Rođeni su zabilježili nekoliko dobrih prilika, pa je rezultat nakon prvih 45 minuta ipak glasio početnih 0:0.

U drugom poluvremenu su Rođeni na teren izašli u potpuno drugačijem sastavu, ali im to nije pomoglo da dođu do gola, dok se, sa druge strane, Igman opredijelio na kontre, što im se isplatilo.

U 79. minuti se u listu strijelaca za Igman upisao Mirsad Ramić, koji je svojim golom donio pobjedu klubu iz Konjicu, pa do kraja susreta više nije bilo ozbiljnih prilika na obje strane.

FK Igman – FK Velež 1:0 (Ramić)