ISPLATILA SE ZVEZDINA POZAJMICA: Radulović već pogodio za Radnik i doneo pobedu u derbiju začelja

U derbiju začelja, fudbaleri Radnika iz Surdulice savladali su na svom terenu lučansku Mladost sa 1-0, u okviru 21. kola Superlige Srbije.

Odlučujući pogodak postigao je pozajmljeni fudbaler Crvene zvezde Andrija Radulović, koji je prvi deo sezone proveo u Mladosti GAT.

On je bio precizan sa penala u 89. minutu. Zanimljivo je da je Milan Makarić u završnici prvog poluvremena propustio priliku da na isti način dovede do prednosti svoj tim mnogo ranije.

Ovo je veoma važna pobeda za tim sa juga Srbije, pošto i pored toga ostaje zakovan za dno tabele sa 11 bodova, čak 7 manje od današnjeg protivnika, koji je dva mesta ispred.

Između njih se nalazi, sa dva boda više od Radnika, upravo novosadska Mladost GAT, za koju je u prvom delu sezone igrao Radulović.