Jović prekinuo muku Partizana, pobeda crno-belih za kraj godine (VIDEO)

Fudbaleri Partizana došli su do pobede u poslednjoj utakmici u 2022. godini pošto su na svom terenu savladali Novi Pazar 1:0.

Prvo poluvreme je proteklo u sporom ritmu sa obe strane, a bolje šanse su imali gosti. Partizan je imao jednu priliku preko Fejse, koji nije bio precizan.

U drugom poluvremenu igralo se u itom ritmu, s tim što je Partizan u potpunosti doinirao. Nisu imali neke velike prilike do 72. minuta kada je Jović se dobro snašao u kaznenom postoru i pogodio gol Kljajića.

To će se ispostaviti da će biti jedini gol na meču, iako su crno-beli imali nekoliko prilika do kraja, koji je odigran pred malim brojem gledala na stadionu Partizana.

Crno-beli su na drugom mestu sa 43 boda, deset manje od Crvene zvezde. Novi Pazar je šesti sa 31. bodom.