Juniori Bosne i Hercegovine remizirali sa Slovenijom

U prvom poluvremenu oba tima su uglavnom prijetila iz prekida. Dobar pokušaj za Sloveniju imao je Jaka Čuber Potočnik u 31‘ iz slobodnog udarca sa dvadesetak metara, ali je lopta otišla pored gola. Najbolju priliku je imao bh. tim u 35‘ kad je iz slobodnog udarca sa desne strane centrirao Bakir Nurković, a Hamza Ljukovac glavom iz povoljne pozicije šutira pored gola.

U nastavku su odličnu priliku propustili gosti u 88‘ kad je nakon dodavanja sa desne strane Matej Malenšek sa peterca bio neprecizan.

Meč su posmatrali selektor i direktor „A“ reprezentacije Bosne i Hercegovine Faruk Hadžibegić i Zvjezdan Misimović.

Bh. juniori će sa vršnjacima iz Slovenije u zeničkom Trening kampu odigrati još jedan meč, 11. maja u 11:00 sati.

Bosna i Hercegovina-Slovenija 0:0