back to top

KOŠTA KAO GOAT, A PROMAŠI KAO AMATER: Ronaldo nije mogao vjerovati šta je upravo promašio

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Kristijano Ronaldo (Cristiano) vratio se u tim Mančester junajteda, nakon što ga je trener tima Erik Ten Hag izbacio iz ekipe za susret protiv Čelzija (1:1) poslije incidenta na susretu sa Totenhemom (2:0).

“Crveni đavoli” trenutno igraju susret 5. kola grupne faze Evropa lige protiv Šerifa, a rezultat nakon prvih 45 minuta bio je 1:0 za tim sa Old Traforda. Strijelac pogotka u 44. minuti bio je Diogo Dalo (Dalot), a Junajted je mogao i ranije do vodstva, ali je Ronaldo propustio dobru priliku.

Igrao se 26. minut, Viktor Lindelef (Victor Lindelof) je poslao visoku loptu koju je pred gol spustio Bruno Fernandeš (Fernandes), a Ronaldo nije uspio da je proslijedi u mrežu. Portugalac se ponovo našao na meti kritika na društvenim mrežama, iako pojedini navijači tvrde da to i nije bio zicer, te da je Ronaldo jedva zahvatio loptu.

Procijenite sami. Video pogledajte OVDJE.

Podsjetimo, Ronaldo je pred kraj utakmice protiv Totenhema odlučio samoinicijativno otići u svlačionicu zbog čega ga je Ten Hag izbacio iz ekipe za naredni duel, onaj koji je odigran protiv Čelzija.