LIGA ŠAMPIONA: VAR sprečio trijumf Sparsa (VIDEO)

liga šampiona: var sprečio trijumf sparsa (video)liga šampiona: var sprečio trijumf sparsa (video)

Lisabonski Sporting i Totenhem odigrali su u Londonu nerešeno 1:1. Susret 5. kola D grupe Lige šampiona nije bio prepun uzbuđenja.

Sporting je poveo u 22. minutu na Vembliju. Strelac je bio Edvards na dodavanje Paulinja.

To je i bio jedini šut u okvir gola Portugalaca za poluvreme. I posed lopte je bio na njihovoj strani.

Poništen im je i gol iz 41. minuta.

U nastavku nije bilo mnogo uzbuđenja. Nazinjoj nije iskoristio Nazinjo priliku što je kaznio Betankur za 1:1 u 81. minutu.

Tim rezultatom je i završen meč iako je Kejn u nadoknadi postigao gol koji je kasnije poništen zbog ofsajda. Antonio konte je i dobio crveni karton zbog protesta.

U ovoj je grupi sve otvoreno iako sada Pevci drže prvu poziciju sa 8 bodova. Ajntraht i portugalski tim imaju 7 a Marsej 6.

U poslednjem kolu, Sporting dočekuje Ajntraht a Totenhem gostuje u Marseju.