LŠ: Bajern šest od šest, Barselona se goleadom oprostila

Meč u Minhenu počeo je jednom kontraverznom situacijom pošto je Sadio Mane igrao rukom u kaznenom prostoru. Posle gledanja VAR-a sudija iz Slovačke je procenio da nema kaznenog udarca. U nastavku Inter je promašio jednu izglednu priliku, ali je Bajern prvi došao do gola preko Pavara posle kornera.

U drugom delu domaći su potvrdili pobedu 15 minuta pre kraja preko Čupo-Motinga i tako su došli i do šeste pobede u grupnoj fazi.

Inter će uprkos porazu igrati 1/8 finala.

Meč Viktorije i Barselone nije imao rezultatski značaj. Katalonci su bili favoriti i potvrdili su to u prvom poluvremenu sa dva gola – Markos Alonso u 5. minutu i Feran Tores u 44. minutu.

U drugom poluvremenu Viktorija je smanjila sa penala početkom drugog dela, ali samo par minuta kasnije Barsa je dala i treći gol preko Feran Toresa.

Domaći su u nastavku postigli još jedan gol preko Čorija, ali je Pablo Tore tklonio sumnje na 15 minuta pre kraja kada je bio strelac za 2:4.

Barselona će takmičenje nastaviti u Ligi Evrope, dok je Viktorija očekivano završila takmičenje bez bodova.