LŠ: PSŽ i Benfika potvrdili dominaciju, Juventus na gol razliku otišao u LE (VIDEO)

Juventus i PSŽ je u neko drugo vreme bio veliki derbi, ali tim iz Torina je sada daleko od evropskog vrha tako da su parižani bez nogo muke slavili u Torinu 1:2.

Prvo je Mbape doveo goste u vođstvo sjajnim golom, da bi Bonući poravnao pred kraj poluvremena.

Kako je Parižanima bila neohodna pobeda kako bi bili prvi u grupi, zapeli su u drugom poluvremenu i došli su do gola 20 minuta pre kraja golom Mendeša.

Ipak to nije bilo dovoljno za prvo mesto pošto je Benfika imala bolju gol razliku. Juventus ide u Ligu Evrope.

Benfika je dominantno odigrala meč u Haifi gde je savladala Makabi 1:5.

Izraelcima je meč bio značajan jer su mogli otići u Ligu Evrope, ali Benfika nije imala milosti jer su jurili eventualno prvo mesto očekujući mogući kiks PSŽ-a.

Na kraju Makabi završava takmičenje sa 3 boda, dok Benfika sa 14.