LŠ: Totenhem i Ajntraht u drugom poluvremenu obezbedili nokaut fazu (VIDEO)

Najzanimljiviji mečevi viđeni su u grupi D gde su sve četiri ekipe imale realne šanse za prolazak dalje.

U Lisabonu, Ajntraht je pobedom došao do prvog mesta preokretom u drugom poluvremenu.

Portugalci su poveli preko Artura Gomeša, dok su golove za Frankfurt postigli Kamada i Kolo Muani za veliki uspeh Nemac koji će kao drugoplasirani u dalju fazu. Sporting je zahvaljujući Totenhemu prošao u Ligu Evrope.

U drugom meču Marsej je bio nadomak drue faze Lige šampiona, nokaut faze Lige Evrope a na kraju je ispao iz Evrope golom u poslednjim sekundama utakmice. Totenhem je slavio 1:2 iako je Marsej vodio na poluvremenu.

Hojberg je u 96. minutu posle kontre doneo Totenhemu prvo mesto u grupi, a marsej izbacio iz Evrope. Samo par minuta ranije Sead Kolašinac je imao veliku šansu da donese pobedu svojoj ekipi.