NAPOLI – MILAN 0:1 Napoli promašio penal, Milan pred polufinalom Lige prvaka!

Napoli i Milan igraju uzvratni ogled četvrtfinala Lige prvaka na stadionu Diego Armando Maradona. Susret je to aktualnog lidera talijanskog prvenstva i aktualnog talijanskog prvaka. Domaća momčad pokušava nadoknaditi zaostatak od 1:0 iz prve utakmice.

84′
Saelemaekers mijenja Leaa.

82′ PROMAŠEN PENAL
Drugi promašen penal danas! Maignan je obranio pokušaj Kvaratskhelije.

80′
Penal za Napoli! Di Lorenzo je pokušao poslati prizemno dodavanje prema petercu, a Tomori je to blokirao rukom. Marciniak je odmah dosudio kazneni udarac.

74′
Zadnje dvije promjene kod Napolija. Rrahmani i Zielinski izlaze, Ostigard i Raspadori ulaze.

73′
Rrahmani je probao glavom, ali je pucao preko gola.

68′
Origi ulazi umjesto Girouda.

65′
Kruži Napoli oko šesnaesterca Milana, ali nikako da ozbiljnije zaprijeti Maignanu.

63′
Kod Napolija Elmas mijenja Ndombelea.

59′
Prva promjena kod Milana. Messias ulazi umjesto Brahima Diaza.

56′
Ndombele puca u blok nakon Kvaratskhelijinog prodora i povratnog dodavanja.

53′
Nastavlja Napoli s napadima i u drugom poluvremenu, što je i logično jer sada mora zabiti barem dva pogotka. Ipak, Milanova obrana i dalje je vrlo koncentrirana.

46′
Odlična prilika za Napoli! Probio se Kvaratskhelia po lijevoj strani te iz blizine pucao silovito, no ide to izvan okvira gola.