Nedim Jusufbegović otkrio zbog čega je bio bijesan nakon meča sa Zrinjskim: Smatram da…

Fudbaleri Veleža sinoć su na svom terenu doživjeli poraz od ekipe Zrinjskog rezultatom 1:0 u susretu 27. kola m:tel Premijer lige BiH.

Poslije utakmice je održana i konferencija za medije na kojoj su se novinarima obratili treneri obje ekipe, Nedim Jusufbegović i Krunoslav Rendulić.

Jusufbegović je, između ostalog, prokomentarisao i otkrio zbog čega je bio bijesan poslije susreta sa Plemićima, budući da je imao šta za reći sudijama nakon ovog duela.

On je poručio kako je bio nezadovoljan brojem minuta kojim je produžena sinoćnja utakmica, te je dodao kako smatra da je susret trebao više minuta da se produži.

Ja sam bio nezadovoljan… Nisam bio nezadovoljan suđenjem, okej. Pohvalio bih Antonija Bandića. Bio sam nezadovoljan brojem minuta kojim je produžio utakmicu. Smatrao sam da zaslužili više, s obzirom na baklje, ubačaje, broj izmjena, možda ja ne poznajem dovoljno pravila, ali to me malo izrevoltiralo. Smatrao sam da je možda trebao više produžiti. Možda možda primjedba nije na mjestu. Ako sam temperamentno reagovao, ja se izvinjavam. Zaista nemam primjedbe na suđenje i mislim da nije utjecalo na ishod ove utakmice i na ponašanje aktera, kazao je Jusufbegović.

Inače, Plemići su slavili pobjedu na stadionu Rođeni autogol Samira Zeljkovića.