Nedim Jusufbegović: Zrinjski generalno nije ništa spektakularno napravio

Trener Veleža, Nedim Jusufbegović, oglasio se nakon finala Kupa BiH između njegove ekipe i Zrinjskog.

Rođeni su večeras u Zenici na stadionu Bilino polje poraženi rezultatom 1:0 od Plemića, a jedini pogodak za svoju ekipu je postigao Mario Ćuže.

Nakon susreta je održana konferencija za medije, gdje se novinarima obratio Jusufbegović, koji je poručio kako je utakmica protiv Plemića bila takmičarska, te je dodao kako večeras nije bilo puno prilika.

Prvo poluvrijeme je bilo loše sa naše strane i bez neke inicijative. Nismo uspjeli da čak kreiramo neku ozbiljniju priliku. Sve je to bilo na pola i bez agresije. Drugo poluvrijeme je bilo loše sa naše strane. Nismo kreirali neku obziljnu priliku i napravili smo istu grešku kao i u prethodnoj utakmici protiv Zrinjskog. Donosili smo neke pogrešne odluke. Bilo je dosta prekida, izležavanja, jako puno tenzija i jako se malo igralo u drugom poluvremenu, kazao je Jusufbegović, pa dodao:

Zrinjski generalno nije ništa spektakularno napravio osim prekida u prvom poluvremenu i gola, tako da sam nezadovoljan rezultatom. Nije nas protivnik nešto nadigrao i kreirao veliki broj prilika, ali sa naše strane, nije bilo ono čemu smo mi težili.