back to top

NIJE NJEMU LAKO: Masimiliano Alegri kakvog još niste videli!

Fudbaleri Juventusa nastavljaju borbu za prvaka Lige Evrope. U revanš utakmici osmine finala pobedili su kao gosti ekipu Frajburga rezultatom 2:0 i s ukupnih 3:0 prošli dalje.

Pogotke za ‘Staru damu’ iz Torina postigli su Dušan Vlahović iz penala u 45. minuti i Federiko Kijeza u petoj minuti sudijske nadoknade.

Juventus je odigrao rutinski, iako je bilo trenutaka koji nisu zadovoljili Masimiliana Alegrija. Tako je trener ‘Bianconera’ burno reagovao kod jedne situacije gde je njegova ekipa loše odigrala akciju.

Alegri je potpuno izgubio živce i retko ga možemo videti u takvoj situaciji. Dakako, video je odmah postao viralni hit.

Pojedini komentari su čak bili i u šaljivom tonu, dok su neki išli u kompleksnijem pravcu, sve u svemu pokupio je Alegri svoje minute sinoć.