Određena službena lica za utakmice šesnaestine finala Kupa BiH, novo poniženje za Irfana Peljtu

Nema odmora za bosanskohercegovačke klubove budući da ih već u srijedu očekuju utakmice šesnaestine finala Kupa Bosne i Hercegovine.

Utakmicu Čelik – Sarajevo u šesnaestini finala Kupa Bosne i Hercegovine sudiće ERlvedin Topuzović iz Tuzle sa pomoćnicima Arnelom Novalićem iz Doboja, te Mizrom Čejvanovićem iz Tuzle dok je četvrti sudija naš najbolji arbitar Irfan Peljto iz Sarajeva. 

Delegat susreta je Haris Idrizović iz Konjica, a posmatrač suđenja Momir Širko iz Banjaluke dok je predstavnik bezbjednosti, Hajrudin Alić iz Tešnja. 

Susret Budućnost – Željezničar ‘‘pripao‘‘ je Erminu Sivcu iz Zenice kome će pomagati Mirza Demir iz Kaknja, te Stefan Tešanović iz Istočnog Sarajeva. Četvrti sudija je Sabrija Topalović iz Zenice.

Delegat susreta je Franjo Grganović iz Novog Travnika, a posmatrač suđenja Goran Paradžik iz Ljubuškog dok je predstavnik bezbjednosti Milan Stanić iz Ugljevika. 

U nastavku pročitajte službena lica za ostale utakmice ove faze najmasovnijeg takmičenja u našoj zemlji:

Jedinstvo – Sloga (D) (Stefan Maletić, Bojan Makarić, Božidar Ristić, Bojan Perić)
Laktaši – Igman (Mario Pejić, Tomislav Gračanin, Goran Ilinčić, Drago Tabak)
TOŠK – Velež (Mirza Kazlagić, Moamer Čaušević, Emir Zahiragić, Semir Sarajkić) 
Zvijezda 09 – Zrinjski (Darko Gedžić, Goran Dujak, Perica Maskaljević, Armin Efendić)
Alfa Modriča – Tuzla City (Dražen Marić, Tarik Mulasmajić, Enes Đozić, Vojislav Vuković)
Famos – Široki Brijeg (Josip Martinović, Josip Čolić, Jure Musa, Samir Kapo)
Baton – Sloboda (Enes Džemidžić, Mirza Fetić, Mirza Čehaja)
Sloga Gornji Vakuf/Uskoplje – Leotar (Benjamin Deljković, Edin Redžović, Antonio Marčinko, Denis Limov)
Radnik – Tekstilac (Marko Domazet, Davor Vukašinović, Nemanja Vujadin, Miroslav Bjelica)
Kolina – Posušje (Antonio Tomić, Mirza Tičić, Boris Bilješko, Ajdin Baručija)
Zvijezda (G) – Gradina (Ilija Orkić, Marko Grebenar, Marijan Ćosić, Juran Kovčić)
Sloboda Novi Grad – Rudar (P) (Dragan Todić, Davor Maksimović, Dejan Stjepanović, Mario Jelić)
Rudar Han Bila – Rudar (K) (Deni Ćatibović, Alen Gluo, Anis Zukić, Aldin Sofić)

  Ivica Barbarić: Ulogu velikog favorita protiv Famosa moramo opravdati i potvrditi na terenu


sport1.oslobodjenje.ba

Koliko je koristan ovaj post?

Kliknite na zvezdicu da biste je ocenili!

Prosečna ocena / 5. Brojanje glasova:

Još uvek nema glasova. Ocenite prvi!