Partizan rutinski do tri boda u Humskoj (VIDEO)

Fudbaleri Partizana ostvarili su drugu uzastopnu pobedu pošto su u sklopu 34. kolu Superlige Srbije slavili nad Novim Pazarom kao domaćini 2:0.

Meč je počeo kako su samo mogli da zamišljaju u Humskoj. Već u 2. minutu su postigli pogodak, a strelac je bio mladi Šehović posle kornera.

Nastavio je Partizan da napada i imao nekoliko prilika do poluvremena, dok su gosti najbolju šansu imali u 22. minutu posle prekida. a

Najbolju šansu za drugi pogodak Partizan je imao preko Kvinsi Meninga u 40. minutu. On je tada pogodio prečku posle odličnog udarca, a na pauzu se otišlo sa 1:0.

U drugom poluvremenu je viđena slična slika iz prvih 45. minuta. Partizan je kontrolisao igru, ali nije pravio velike šanse za gol.

Sve do 82. minuta kada je posle sjajne kombinacije gol postigao Rikardo i praktično je osigurao važnu pobedu za crno-bele.

Do kraja meča nije bilo promena i crno-beli sada imaju 64 boda na 4. mestu. Novi Pazar je ostao na 6. mestu sa 50 bodova.