Ronaldo bijesan ispucao loptu preko krova Old Trafforda, A ONDA VRISNUO NA SUDIJU: Evo šta mu je rekao (VIDEO)

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Cristiano Ronaldo bio je bijesan sve do 80. minute utakmice Manchester United – Šerif (3:0) u petom kolu Europa lige. Prvo je nevjerojatno promašio s niti pet metara, a onda mu je poništen gol. Ronaldo je burno slavio tek treći gol sezone, kada je pomoćni sudac podignutom zastavicom pokazao da je prije poentiranja bio u ofsajdu. Glavni sudac uvažio je primjedbu pomoćnog i gol je poništen.

Ronaldo je na to poludio. Uzeo je loptu i svom snagom je napucao visoko iznad svoda Old Trafforda te prolazeći pored suca vikao: “Kurvin sine!” Grčki sudac Tasos Sidiropoulos za sve ovo mu nije pokazao niti žuti karton. Ronaldo je ipak u 80. minuti zabio gol koji je toliko želio.