SL: Radnički i Spartak do kapitalnih pobeda, u Surdulici niko nije bio zadovoljan

Odigrane tri preostale utakmice 35. kola Superlige u plej-aut zoni u kojoj smo videli dve pobede domaćina i jednu podelu bodova.

Utakmicu sa pet golova smo videli u Nišu gde je domaći Radnički savladao Javor 3:2.

Radnički je poveo u 17. minutu iz jedanaesterca golom Pejovića, a sedam minuta kasnije izjednačio je Kempbel.

Brzo je i Radnički reagovao posle primljenog gola, pa je već u 28. minutu Belaković doneo drugu prednost Nišlijama.

Novu neizvesnost uneo je jedanaesterac koji su Ivanjičani iznudili početkom drugog poluvremena, a precizan sa bele tačke bio je Gojković.

Da tri boda ipak ostanu u Nišu, pobrinuo se napadač Radničkog Miljan Škrbić, koji u 72. minutu postavlja konačnih 3:2.

Spartak je u Subotici došao do važne pobede protiv Mladosti iz Lučana 2:0.

Oba gola su postignuta u drugom poluvremenu. Hrstić je u 60. minutu postigao vodeći gol, a konačnih 2:0 postavio je iskusni Tumbasević.

U Surdulici Radnik i Mladost GAT su podelili bodove 1:1.

Kunić je u 49. minutu doveo domaću ekipu Radnika u vođstvo, a bod kakve-takve nade poslednjeplasiranoj ekipi Nenada Lalatovića doneo je Nemanja Milić svojim golom u 65. minutu.