Slavlje u Gabeli, GOŠK i Stupčanica nastavili sa pobjedama u Prvoj ligi

GOŠK je danas pregazio ekipu Goražda sa 3:1 i tako nastavio sa “ovjerom” prvog mjesta koje je donijelo plasman u Premijer ligu Bosne i Hercegovine.

Domaći u Gabeli su poveli u desetoj minuti utakmice preko Šere, da bi već završili posao u 33. i 35. minuti utakmice kada su dodatno pogađali Hasukić i ponovo sjajni Šero.

Ipak, Romantičari sa Drine su uspjeli da postignu jedan pogodak, a i on je stigao u 39. minuti utakmice, a tada je mrežu GOŠK-a pogodio Dučić.

U drugoj utakmici Stupčanica je savladala Travnik sa 2:0 na stadionu Danac u Olovu.

Mogao je i Travnik danas da slavi, ali su propustili mnogo šansi, zbog čega su kažnjeni u drugom poluvremenu.

Ekipa iz Olova je slavila zahvaljujući pogotcima sjajnog Karahmetovića i Hrvanovića koji je ovog proljeća gotovo pa sigurno najbolji igrač Prve lige.