back to top

Sport1 – (VIDEO) Nova epizoda Iza mreže: Šta se sve dešavalo prije, tokom i poslije utakmice Željezničar

FK Željezničar danas je na Grbavici savladao FK Leotar rezultatom 2:1 u utakmici osmine finala Kupa BiH i na taj način je ostvario plasman u narednu fazu najelitnijeg takmičenja u našoj državi.

Gosti su do vodstva došli u 29. minuti poslije gola Miloša Aćimovića, a onda su Plavi u 40. minuti izjednačili rezultat.

Poslije igranja rukom u svom šesnaestercu, Andrej Đurić je u ekipi Leotara zaradio direktan crveni karton i put u svlačionicu, a sudija je pokazao na bijelu tačku.

Loptu u ruke je uzeo Semir Štilić, te je golom iz jedanaesterca svojoj ekipi donio izjednačenje, da bi klub sa Grbavice do pobjede došao u 87. minuti kada je Andrija Drljo postigao fantastičan pogodak, a prije toga je crveni karton u ekipi iz Trebinja zaradio Božo Prusina.

Šta se sve dešavalo prije, tokom i poslije utakmice Željezničar – Leotar, možete pogledati u novoj epizodi emisije ‘‘Iza mreže‘‘, koju je realizovala ekipa 1921TV.