(VIDEO) Nova epizoda Iza mreže: Pogledajte kako je izgledao duel Željezničara i Veleža iz drugog ugla

Fudbaleri Željezničara jučer su na Grbavici rezultatom 2:0 savladali Velež u susretu 15. kola m:tel Premijer lige BiH.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, pa su Plavi drugi dio meča na Grbavici otvorili na sjajan način. Igrala se 51. minuta kada je Joseph Amoah doveo u vodstvo svoj klub nakon asistencije Omara Beće.

U drugoj minuti sudijske nadoknade drugog poluvremena, tačnije u 92. minuti, Frano Jelić je svirao penal za Željezničar. Loptu u ruke je uzeo Nedim Mekić, koji je na rutinski način savladao Slavišu Bogdanovića, te je na taj način potvrdio pobjedu svoje ekipe.

Ekipa 1921TV je na ovom susretu snimila novu epizodu emisije Iza mreže, a kako je izgledao duel starih rivala iz drugog ugla, pogledajte ispod teksta.