Završena “sapunica” na Brdu, Čukarički bolji od Partizana (VIDEO)

Čukarički i Partizan su najzad završili prekinuti meč 30. kola i na taj način je kompletiran ligaški deo Superlige.

Brđani su slavili 1:0 golom Ivanovića i na taj način obezbedili treće mesto na tabeli.

Meč je nastavljen od 22. minuta, i Partizan je u tih preostalih 30-ak minuta sa nadoknadom bio bolji tim.

Najbolju priliku su imali posle šuta Natha, kada je golmanu domaćih umalo lopta ispala iz ruku u gol, ali je u poslednjem trenutku uspeo da reguje.

U drugom poluvremenu potpuno druga slika. Čukarički počinje odlično i vrlo brzo dolazi do gola.

Strelac je bio bivši napadač Partizana Ivanović koji se odlično snašao i uspeo da gurne loptu pored Stevanovića.

Domaći su posle gola imali još nekoliko izglednih situacija pred golom, ali nisu uspeli da povećaju prednost, a onda se probudio Partizan.

Imali su crno-beli šansu preko Rikarda, a onda najbolju preko Pavlovića kada Drezgić skida loptu sa gol linije.

Na kraju 1:0 za domaće, koji sa 62 boda su treći na tabeli i imaju isti broj bodova kao TSC na drugom mestu. Partizan je četvrtoplasirani sa 57.

Ove dve ekipe će igrati jedna protiv druge već u prvom kolu plej-ofa, a ono što će biti zanimljivo navijačima je da će se Večiti derbi igrati na stadionu Partizana.