back to top

Feđa Dudić otkrio sve slabosti bh. tima

Fudbalski klub Radnički iz Kragujevca je u prijateljskoj utakmici na Zlatiboru bio bolji od ekipe Sloge iz Doboja rezultatom 4:2.

Tim iz Kragujevca pokazuje dobru formu, dok Sloga otkriva svoje nedostatke u ovoj fazi priprema.

Već na poluvremenu Radnički je imao prednost od 3:0, a golove su postigli Dilan Ortiz, Milan Aleksić i novajlija Mehmed Ćosić. Na početku drugog poluvremena, Matija Gluščević je također postigao gol, pa je Radnički imao veliku prednost od 4:0.

Sloga uspijeva smanjiti prednost preko Zorana Karaća i Dušana Ristića kako bi ublažili poraz.

Sastav FK Sloga Meridian: Pavlović, Đekić, Varga, Milanović, Grabež, Kvesić, Popara, Predragović, Veselinović, Mrkaić i Đokić

Od 46. minute:

Gučmazov, Perković, Batar, Omić, Ristić, Handžić, Milićević, Karać, Milosavljević, Dadić i Barbarić (80. minut Delić)

Izvor: ( sport1.oslobodjenje.ba / Penal.rs )