NEREALNO: Golman Atletico Madrida izveo nevjerovatan i do sada neviđen potez u La Ligi

TEKST SE NASTAVLJA ISPOD OGLASA

Nogometaši Atletico Madrida i Rayo Vallecana su sinoć remizirali rezultatom 1:1 u 10. kolu španske La Lige.

Atletico je vodio od 20. minute golom Alvara Morate sve do 90+2. minute kada je Radamel Falcao savladao Ivu Grbića iz penala za konačnih 1:1.

Upravo je Grbić u 11. minuti susreta bio u centru pažnje, ali ne zbog neke sjajne intervencije već zbog poteza koji do sada nismo vidjeli na nogometnim terenima.

POGLEDAJTE SNIMAK

Hrvatski golman je ispucao loptu u zrak, no učinio je to na način da je pogodio dron koji snima događaje na terenu iz ptičje perspektive.

Ovaj potez je zbunio sve gledatelje kraj malih ekrana jer u prvi mah nisu shvatili šta se desilo sve dok nije pušten ponovljeni snimak, a nema sumnje kako su se gledatelji na stadionu Wanda Metropolitanu silno zabavili gledajući ovaj neobičan potez.