Show Sanela Silića u Doboju, TOŠK u 93. minuti do velike pobjede u Bihaću

Lider na tabeli, ekipa GOŠK-a iz Gabele je remizirala u gostima kod Mladosti iz Doboja kod Kaknja. Fatai je doveo goste u vodstvo da bi bod domaćima donio Čago. Svoj show na ovoj utakmici je imao glavni arbitar meča, Sanel Silić iz Cazina, koji je u 78. minuti susreta isključio Farisa Husića kod domaćih i Sinišu Dujakovića kod gostiju.

Radnik je nakon preokreta pobijedio Budućnost rezultatom 2:1. Husić je doveo goste u vodstvo u prvom dijelu da bi u nastavku domaći preko Martinovića i Harbaša preokrenuli rezultat i došli do pobjede. Simm Bau i Goražde su remizirali, bilo je 0:0 dok je TOŠK osvojio velika tri boda u Bihaću kod Jedinstva, bilo je 2:1.

Ramirez je doveo goste u vodstvo u četvrtoj minuti susreta, a na izjednačenje rezultata se čekalo do 80. minute kada je pogodio Hadrović da bi pobjedu TOŠK-u donio Sabljica u trećoj minuti sudijske nadoknade.

Stupčanica je na svom terenu pobijedila Rudar iz Kaknja rezultatom 2:0, a golove su postigli Mehanović i Živković dok je bitan trijumf slavio i Travnik protiv Bratstva, bilo je 2:1. Ivoš i Mašić su pogodili za domaće dok je Jaganjac bio strijelac za goste.

Domaću pobjedu je slavila i Zvijezda protiv Gradine, bilo je 1:0, a gol odluke je postigao Mujagić dok je Tomislav slavio pobjedu identičnim rezultatom u gostima kod Radničkog. Strijelac jedinog gola za goste je bio Šiško.